15′ Mertin
37′ Mertin
39′ Mertin
44′ Kroupa
45′ vlastní Kočovský
47′ Roško
50′ ?
53′ ?
Diváci: 10
K prvnímu soutěžnímu zápasu Ligy gentlemanů cestoval náš tým staré gardy na hřiště položené na kopci nad Zlíchovem. Chvilku nám trvalo, než jsme si zvykli na vysokou nadmořskou výšku 🙂 a soupeř tak měl zpočátku tlak. Naštěstí domácí nemířili přesně, případně Honza Strupek v brance jejich šance pochytal. A pak udeřilo na druhé straně. Kdo jiný by měl jako první otevřít střelecký účet než náš sekretář, který se zhruba v 10. minutě trefil do horního růžku – 0:1. O pár minut později našel Pauer dlouhým pasem volného Mertina, který dloubákem alá Karel Poborský přehodil vybíhajícího brankáře – 0:2.

Hned z kraje druhé půle jsme si oddechli, když náš gólman vytáhl ze šibenice téměř jasnou branku. V dalších minutách jsme podnikali úspěšné protiútoky, po kterých se opět dvakrát trefil náš webmaster po přihrávkách od Andreje Roška. Po Kroupově zvýšení na 0:5 už to vypadalo na poklidný zápas. Když si však Kočovský srazil míč do vlastní branky, domácí opět ožili. Za chvíli sice přidal Roško šestou branku, domácí se přesto nevzdali. Nejprve do sítě propadla tečovaná střela jedním naším obráncem a chvilku před koncem, dával na zadní tyči do prázdné hráč Zlíchova na konečných 3:6.

Bohužel rozhodčí nezapsal střelce branek do zápisu, takže jsou časy jen přibližné.

Hráno:  2 x 30 minut (6+1)