8. kolo: Sokol Řepy – FC Zličín „B“ 2:3 (0:1)

Na Chobotě 30.09.2018 16:00

znak
2:3
znak
Po roční pauze se v Řepích konalo tradiční derby našeho týmu se Zličínem. První poločas moc šancí nenabídl. Za zmínku stojí snad jen střela hostí z přímého kopu do břevna v 17. minutě. Bohužel si v 26. minutě Tesař srazil centr z rohového kopu do vlastní branky a tak byl poločasový stav 0:1. Jinak bojovností hořel trávník a to i doslova, nejen jako metafora.
Na začátku druhé půle šli hosté již do dvoubrankového trháku. Do hry nás vrátil v 58. minutě Rosťa Žovnir po závaru ve vápně hostí. Ani když Zličín zvýšil po rohovém kopu na 1:3, nebyl ještě konec nadějí. Deset minut před koncem se na hrot vysunul Pavel Ruml a povedlo se mu snížit na rozdíl jediné branky. Další velkou šanci už mu však zličínský gólman chytil, takže těsně vedení 2:3 udrželi hosté až do konce. V závěru ještě došlo k menší výměně názorů, ale co by to bylo za derby, kdyby se nikdo nepopral. Na B třídu také budeme muset pořídit nějaké bytelnější dveře do šaten.

Branky
26' znak vlastní Tesař