6. kolo: Sokol Řepy – Slavia Malešice 5:1 (5:1)

2018/2019 I.B třída 6. kolo
NA CHOBOTĚ 16.09.2018 16:50

5 : 1

V 6. kole nás čekalo jedno z klíčových utkání podzimní sezóny. Samotný zápas začal s dvacetiminutovým zpožděním proti úřednímu termínu, neboť se čekalo, až dorazí potřebný počet hráčů soupeře. I tak ale hosté začali v deseti hráčích. Jedenáctý hráč nastoupil až po minutě hry, ale už za stavu 1:0 pro náš tým.
Naši hráči totiž vlétli do zápasu jako uragán a již z první akce nastřelil Duda břevno. Akce však ještě neskončila a další centr na zadní tyč vrátil Vodička hlavou před branku, kde se Paul zblízka nemýlil. Výborný úvod potvrdil po čtvrthodině Semrád z penalty. Hosté se sice na chvíli vrátili do hry, ale po dalších třech gólech v malešické síti, bylo po půlhodině v podstatě rozhodnuto. Když Ondra Paul zvyšoval v 32. minutě na 5:1, málokdo by si v tu chvíli vsadil, že půjde o poslední branku v utkání. I do konce první půle náš tým jasně dominoval a mohl přidat ještě další branky.
Ve druhém poločase se hra vyrovnala. Hosté hráli až do konce naplno, a tak se naše obrana i brankář rozhodně nenudili.