TJ Sokol Řepy

5. kolo: Avia Čakovice – Sokol Řepy 6:0 (3:0)

2018/2019 I.B třída 5. kolo
08.09.2018 10:30

znak
6:0
znak
V pátém kole se náš tým představil na hřišti Čakovic. V úvodu měl náš tým více ze hry, ale výsledkem byly jen tři slabé Martínkovy střely. Domácí poprvé vystřelili na branku až v patnácté minutě a střela skončila v šibenici Tesařovy branky. Okamžitě po rozehrávce mohla přijít další branka, když soupeř vystihl naší laxní rozehrávku, naštěstí obránci stačili míč ještě zblokovat mimo branku. O pár minut později však střelec první branky našel centrem ve vápně úplně volného hráče, který hlavou přehodil Tesaře - 2:0. Po chvilce ještě sudí pískl pro domácí dost legrační penaltu, ze které Čakovice zvýšily už na 3:0.
Po přestávce to byl ze strany našeho týmu o dost lepší výkon. Řadu neproměněných střeleckých příležitostí odstartoval z kraje druhé půle Šparlinek, když ani nadvakrát neprotlačil míč do branky. Největší závar před brankou domácích se odehrál pětadvacet minut před koncem. Nejprve vyrazil domácí gólman dvě střely Žovnira a po něm Plevkovi a Dudovi dorážky zase obránci na brankové čáře. To domácí byli mnohem efektivnější v zakončení a v závěru přidali další tři branky.
Sestava Sokola Řepy
29 Tesař (B)   
9 Tumpach    /60. Duda/
21 Šparlinek   
20 Plevka   
14 Semrád karta  
6 Vodička   
10 Koblic   
7 Baboľ karta  
16 Žovnir   
13 Kudela    /72. Horák/
8 Martínek    /46. Hrubý/
Náhradníci
12 Hrubý karta  
2 Duda   
5 Horák   
Trenér:Daniel Kaiser

Branky
15' znak Bajcura
23' znak Maivald
25' znak Machata z pen.
71' znak Maivald
76' znak Danko
83' znak Repljuk
Rozhodčí:Jakub Jíra
Diváci:30
znakStatistikyznak
18Střely celkem19
10Střely na branku10
6Střely mimo6
2Střely zablokované3
3Rohové kopy1
4Ofsajdy3

Ani v Čakovicích nenašlo „áčko“ recept na úspěch