3. kolo: SK Střešovice 1911 „B“ – Sokol Řepy 6:0

25.08.2018 10:30

znak
6:0
znak
Ve třetím kole se náš tým představil na hřišti silných Střešovic. Také tentokrát soupeř skóroval hned z první šance. Navíc, v desáté minutě, zahrávali domácí pokutový kop za ruku Baboľa uvnitř vápna. Herman vystihl správnou stranu a střelu vyrazil, jenže neúspěšný exekutor stejně dopravil míč do sítě. Na druhé straně mohl po rohu snížit hlavou Kudela, bohužel jeho střelu na zadní tyč vyhlavičkoval z prázdné branky obránce. Domácí si vytvářeli spoustu šancí a Herman v brance dělal, co mohl, ale do kabin se šlo už za stavu 3:0.
Také ve druhém poločase byl soupeř o třídu lepší a zaslouženě vysoko zvítězil, i když čtvrtá branka padla po ofsajdové situaci. Půl hodiny před koncem se navíc nechal zbytečně vyloučit Herman, když nevhodnými slovy kritizoval výkon rozhodčích, což sice dělá snad v každém zápase, ale tentokrát si za to vysloužil kartu barvy červené. Do branky se musel postavit Roman Fuzzi, který předvedl několik famózních zákroků. Přestože v oslabení náš tým ještě jednou inkasoval, šlo z naší strany možná o nejlepší část zápasu. Hráči začali lépe bránit. Kudela dokonce dvakrát hlavou ohrozil branku hostí a také střela Vodičky mohla při lepším provedení nadělat brankáři větší starosti.