TJ Sokol Řepy

2. kolo: Sokol Řepy – FK Řeporyje 1:4

2018/2019 I.B třída 2. kolo
Na Chobotě 19.08.2018 17:00

znak
1:4
znak
Do druhého zápasu nastoupil náš tým, vinou absencí, v hodně improvizované sestavě. A třeba Radek Michna dorazil až pět minut před začátkem utkání.
Do zápasu naše mužstvo vstoupilo stejně jako v Cholupicích. Hned z první šance soupeř skóroval. I v dalším průběhu prvního poločasu podnikali hosté nebezpečné brejky a jenom díky Hermanovi vydržel stav 0:1 téměř do konce poločasu. Na druhé straně, orazítkoval břevno Naňko z přímého kopu. Pět minut před odchodem do kabin, sice Řeporyje zvýšily už na 0:2, ale poslední slovo měl nový muž v řepském dresu, Igor Babol´, který hlavou snížil na 1:2, když si naběhl na přesný centr od Kudely.
V druhém poločase se již soupeř nedostával do šancí a bránil hubené vedení. Vyrovnat mohl Babol´, jehož výkon byl jedním z mála pozitiv utkání, když se proháčkoval středem obrany, ale následný lob skončil vysoko nad brankou. V závěru náš tým hodně riskoval vzadu a soupeř to potrestal dvěma úspěšnými brejky.
V utkání proti Řeporyjím se jen potvrdilo, že se čtyřicetiletými hráči se B třída hrát prostě nedá. Po dvou kolech je tak naše mužstvo bez bodového zisku.
Sestava Sokola Řepy
22 Herman (B) karta  
2 Kaiser   
9 Tumpach karta  
11 L. Klíma   
16 P. Klíma   
6 Naňko   
8 Fuzzi   
7 Baboľ   
4 Michna   
10 Duda    /75. J. Svoboda/
13 Kudela    /55. Horák/
Náhradníci
12 Hrubý   
3 Hříbal   
5 Horák   
14 J. Svoboda   
Trenér:Daniel Kaiser

Branky
3' znak Pavelka
41' znak T. Svoboda
45+1' znak Baboľ
80' znak Pavelka
90' znak Dobeš
Rozhodčí:Lubomír Novotný
Diváci:50
znakStatistikyznak
18Střely celkem9
6Střely na branku6
9Střely mimo2
3Střely zablokované1
8Rohové kopy1
3Ofsajdy4

Hosté trestali z brejků