TJ Sokol Řepy

Sokol Řepy už zná soupeře v sezóně 2018/19

Ve středu 27. června se konal losovací aktiv, na kterém se naše týmy dozvěděly soupeře pro příští sezonu. Kromě očekávaného postupu našeho „A“ týmu do I. B třídy,  se do vyšší soutěže posunul i náš „B“ tým, neboť dva jiné týmy se odhlásily ze II. třídy.

Do soutěže nazvané „Liga gentlemanů“ vstoupí letos poprvé také naše stará garda.

Muži „A“ – I. B. třída, skupina A (A3A)
1 FC Přední Kopanina „B“
2 TJ Sokol Cholupice
3 FK Řeporyje – Praha 5
4 SK Střešovice 1911 „B“
5 SC Olympia Radotín „B“
6 TJ Avia Čakovice
7 AFK Slavia Malešice
8 TJ Slovan Bohnice „B“
9 FC Zličín „B“
10 SK Čechie Smíchov
11 AFK Slavoj Podolí Praha „B“
12 FC Miškovice
13 TJ Sokol Stodůlky „B“
14 SK Zbraslav „B“
15 TJ Sokol Řepy
16 TJ Sokol Bílá Hora

 

Muži „B“ – II.  třída, skupina B (A4B)
1 TJ Sokol Troja „B“
2 SK GORDIC Praha Kačerov
3 Fotbalová akademie Praha
4 Sportovní kluby Satalice
5 TJ Kyje Praha 14 „B“
6 Sokol Řepy „B“
7 TJ Praga „B“
8 Sokol Dolní Počernice „B“
9 FK Union Strašnice „B“
10 TJ Sokol Vinoř
11 AFK Union Žižkov
12 TJ Březiněves B

 

Stará garda – 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ (A6C)
1 Čechie Smíchov
2 FK Zlíchov
3 Sokol Řepy

 

Mladší dorost – I. A. třída (D2A)
1 ÚJEZD NAD LESY
2 Slovan Bohnice
3 FA AZ Praha s.r.o.
4 Spartak Kbely
5 Spartak Hrdlořezy
6 ČAFC Praha
7 Avia Čakovice
8 TJ Junior Praha
9 SK Dolní Chabry
10 Fotbalová akademie Praha
11 SK Čechie Uhříněves
12
13 Sokol Řepy
14 Jižní Město Chodov
Starší žáci – I. A. třída (E2B)
1 ABC Braník „C“
2 FC Zličín
3 Xaverov Horní Počernice
4 TJ Avia Čakovice
5 Sokol Stodůlky
6 TJ SLOVAN BOHNICE
7 SC Olympia Radotín
8 Zbraslav
9 Sokol Řepy
10 Tempo Praha „B“
Mladší žáci – I. A. třída (F2B)
1 Fotbalová akademie Praha
2 FC Přední Kopanina
3 SK Ďáblice
4 FA Alexe Zbura s.r.o „B“
5 SK ZBRASLAV
6 Meteor Praha VIII C
7 Aritma Praha C
8 Sokol Nebušice
9 Sokol Stodůlky
10 SK Střešovice 1911 B
11 Admira Praha
12 TJ Sokol Řepy
Mladší žáci B – II. třída (F3D)
1 Dukla Praha – dívky
2 Sokol Řepy „B“
3 TJ Ruzyně
4 Sokol Bílá Hora
5 Ďáblice B
6 Slovan Bohnice B
7 TJ Slavoj Suchdol
8 Fotbalová Akademie Praha
9 FK Řeporyje
10 Sokol Lipence
Starší přípravka – 2008/9 (2HP) – výk. 2 (G3F)
1 Spartak Hrdlořezy
2 SK Ďáblice
3 Sokol Stodůlky
4 Slavoj Vyšehrad
5 FC Zličín
6 SK Zbraslav
7 Tempo Praha
8 Sokol Dolní Počernice
9 Sportovní Akademie Praha
10 Junior Praha
11 Sokol Řepy
12 SK Union Vršovice
Mladší přípravka –  2010/11 (2HP) – výk.2 (H3F)
1 Zbraslav
2 Přední Kopanina
3 Sokol Řepy
4 Sokol Lipence
5 1999 Praha
6 Tempo Praha
7 Dukla Praha ženy
8 Sportovní Akademie Praha
9 Union Vršovice
10 CU Bohemians Praha