A-týmB-týmMládežNovinky
Sokol Řepy už zná soupeře v sezóně 2018/19
Ve středu 27. června se konal losovací aktiv, na kterém se naše týmy dozvěděly soupeře pro příští sezonu. Kromě očekávaného postupu našeho „A“ týmu do I. B třídy, se do vyšší soutěže posunul i náš „B“ tým, neboť dva jiné týmy se odhlásily ze II. třídy.
Do soutěže nazvané „Liga gentlemanů“ vstoupí letos poprvé také naše stará garda.
Muži „A“ – I. B. třída, skupina A (A3A) | |
---|---|
1 | FC Přední Kopanina „B“ |
2 | TJ Sokol Cholupice |
3 | FK Řeporyje – Praha 5 |
4 | SK Střešovice 1911 „B“ |
5 | SC Olympia Radotín „B“ |
6 | TJ Avia Čakovice |
7 | AFK Slavia Malešice |
8 | TJ Slovan Bohnice „B“ |
9 | FC Zličín „B“ |
10 | SK Čechie Smíchov |
11 | AFK Slavoj Podolí Praha „B“ |
12 | FC Miškovice |
13 | TJ Sokol Stodůlky „B“ |
14 | SK Zbraslav „B“ |
15 | TJ Sokol Řepy |
16 | TJ Sokol Bílá Hora |
Muži „B“ – II. třída, skupina B (A4B) | |
---|---|
1 | TJ Sokol Troja „B“ |
2 | SK GORDIC Praha Kačerov |
3 | Fotbalová akademie Praha |
4 | Sportovní kluby Satalice |
5 | TJ Kyje Praha 14 „B“ |
6 | Sokol Řepy „B“ |
7 | TJ Praga „B“ |
8 | Sokol Dolní Počernice „B“ |
9 | FK Union Strašnice „B“ |
10 | TJ Sokol Vinoř |
11 | AFK Union Žižkov |
12 | TJ Březiněves B |
Stará garda – 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ (A6C) | |
---|---|
1 | Čechie Smíchov |
2 | FK Zlíchov |
3 | Sokol Řepy |
4 | Xaverov Horní Počernice |
Mladší dorost – I. A. třída (D2A) | |
---|---|
1 | ÚJEZD NAD LESY |
2 | Slovan Bohnice |
3 | FA AZ Praha s.r.o. |
4 | Spartak Kbely |
5 | Spartak Hrdlořezy |
6 | ČAFC Praha |
7 | Avia Čakovice |
8 | TJ Junior Praha |
9 | SK Dolní Chabry |
10 | Fotbalová akademie Praha |
11 | SK Čechie Uhříněves |
12 | |
13 | Sokol Řepy |
14 | Jižní Město Chodov |
Starší žáci – I. A. třída (E2B) | |
---|---|
1 | ABC Braník „C“ |
2 | FC Zličín |
3 | Xaverov Horní Počernice |
4 | TJ Avia Čakovice |
5 | Sokol Stodůlky |
6 | TJ SLOVAN BOHNICE |
7 | SC Olympia Radotín |
8 | Zbraslav |
9 | Sokol Řepy |
10 | Tempo Praha „B“ |
Mladší žáci – I. A. třída (F2B) | |
---|---|
1 | Fotbalová akademie Praha |
2 | FC Přední Kopanina |
3 | SK Ďáblice |
4 | FA Alexe Zbura s.r.o „B“ |
5 | SK ZBRASLAV |
6 | Meteor Praha VIII C |
7 | Aritma Praha C |
8 | Sokol Nebušice |
9 | Sokol Stodůlky |
10 | SK Střešovice 1911 B |
11 | Admira Praha |
12 | TJ Sokol Řepy |
Mladší žáci B – II. třída (F3D) | |
---|---|
1 | Dukla Praha – dívky |
2 | Sokol Řepy „B“ |
3 | TJ Ruzyně |
4 | Sokol Bílá Hora |
5 | Ďáblice B |
6 | Slovan Bohnice B |
7 | TJ Slavoj Suchdol |
8 | Fotbalová Akademie Praha |
9 | FK Řeporyje |
10 | Sokol Lipence |
Starší přípravka – 2008/9 (2HP) – výk. 2 (G3F) | |
---|---|
1 | Spartak Hrdlořezy |
2 | SK Ďáblice |
3 | Sokol Stodůlky |
4 | Slavoj Vyšehrad |
5 | FC Zličín |
6 | SK Zbraslav |
7 | Tempo Praha |
8 | Sokol Dolní Počernice |
9 | Sportovní Akademie Praha |
10 | Junior Praha |
11 | Sokol Řepy |
12 | SK Union Vršovice |
Mladší přípravka – 2010/11 (2HP) – výk.2 (H3F) | |
---|---|
1 | Zbraslav |
2 | Přední Kopanina |
3 | Sokol Řepy |
4 | Sokol Lipence |
5 | 1999 Praha |
6 | Tempo Praha |
7 | Dukla Praha ženy |
8 | Sportovní Akademie Praha |
9 | Union Vršovice |
10 | CU Bohemians Praha |