21. kolo: Sokol Bílá Hora – Sokol Řepy 0:4

znak
0:4
znak
Souboj druhého se třetím týmem tabulky sliboval napínavou podívanou. Očekávaná bitva na Bílé hoře však měla stejně jednoznačný průběh jako ta skutečná. Na hřišti existoval jenom jeden tým a dalších jedenáct hráčů.
Před návštěvou za kterou by se nemuseli stydět ani v Pražském přeboru, přišla první velká šance zápasu v 8. minutě. To si na Hermanův nákop za obranu naběhl Semrád a podél brankáře poslal míč do sítě - 0:1. O deset minut později vystihl rozehrávku domácích Hrubý, ale ani nadvakrát míč do branky nedostal. Jeho první pokus vyrazil domácí brankář před sebe a následná dorážka mířila vysoko nad. Po půlhodině hry dal o sobě poprvé vědět Fuzzi. Nejprve vybojoval ztracený míč, aby pak z levého křídla našel před brankou volného Koblice, který z voleje míč poslal přesně k tyči - 0:2.
Na úvod druhého poločasu jsme byli svědky hrozivě vypadající srážky Hermana s Plevkou, naštěstí oba hráči s mírnými šrámy v utkání pokračovali. O chvilku později přišly hvězdné okamžiky Romana Fuzziho. Centr Ďurčíka před branku vyboxoval brankář až za roh pokutového území, kde ho však domácí obránce srazil přímo k Fuzzimu, který ho z jedničky napálil přímo na branku. Na jeho pohotovou střelu, možná centr, domácí brankář nedosáhl - 0:3! O tři minuty později si opět Fuzzi naběhl za obranu na Ďurčíkovu přihrávku a chladnokrevně přeloboval brankáře - 0:4. Pátou branku mohl ještě přidat Horák, ale sám před brankářem zakončil těsně vedle.
Po roční pauze, by se tak náš tým měl vrátit zpět do I. třídy.