20. kolo: Sokol Řepy – SK Střešovice 1911 „C“ 6:1

Na Chobotě 20.05.2018 17:00

znak
6:1
znak
Úvod důležitého zápasu náš tým zaspal a hosté z první nebezpečné akce skórovali. Naštěstí to na našem týmu nezanechalo stopy. V 17. minutě našel Ďurčík centrem na zadní tyči Fuzziho, který míč ještě vrátil před branku, přímo na hlavu Koblice a bylo srovnáno. O pár minut Fuzzi z otočky střílel do zad střešovického obránce. Odražený míč se dostal k Paulovi, který trefil přesně k tyči - 2:1. Zbytek prvního poločasu byl náš tým v útlumu, ale hosté i přes sérii čtyř rohových kopů, toho nedokázali využít. Naopak, krátce před koncem první půle, skóroval podruhé v zápase Paul, když hlavou zužitkoval centr z rohového kopu - 3:1.
Po deseti minutách druhé půle vyzrál na ofsajdovou past Roman Fuzzi a nekompromisní ranou zvýšil na rozdíl čtyř branek - 4:1. O pár minut později se vyplatilo napadání brankáře Střešovic, který ve vápně fauloval Horáka. Z nařízeného pokutového kopu zvýšil Herman již na 5:1. O chvilku později zamířil Koblic hlavou pouze do tyče. Gólový učet uzavřel deset minut před koncem Horák, kterému předložil výbornou přihrávku z levého křídla Semrád. Sedmou branku mohl přidat ještě Hrubý, ale svůj sólový únik neproměnil.
Za zmínku určitě stojí, že v závěru do svého prvního mistrovského utkání za "Áčko" Řep nastoupil Jakub Pauer.

Branky
2' znak Kubíček
17' znak Koblic
23' znak Paul
44' znak Paul
56' znak Fuzzi
63' znak Herman z pen.