TJ Sokol Řepy

20. kolo: Sokol Řepy – SK Střešovice 1911 „C“ 6:1

2017/2018 II. třída 20. kolo
Na Chobotě 20.05.2018 17:00

znak
6:1
znak
Úvod důležitého zápasu náš tým zaspal a hosté z první nebezpečné akce skórovali. Naštěstí to na našem týmu nezanechalo stopy. V 17. minutě našel Ďurčík centrem na zadní tyči Fuzziho, který míč ještě vrátil před branku, přímo na hlavu Koblice a bylo srovnáno. O pár minut Fuzzi z otočky střílel do zad střešovického obránce. Odražený míč se dostal k Paulovi, který trefil přesně k tyči - 2:1. Zbytek prvního poločasu byl náš tým v útlumu, ale hosté i přes sérii čtyř rohových kopů, toho nedokázali využít. Naopak, krátce před koncem první půle, skóroval podruhé v zápase Paul, když hlavou zužitkoval centr z rohového kopu - 3:1.
Po deseti minutách druhé půle vyzrál na ofsajdovou past Roman Fuzzi a nekompromisní ranou zvýšil na rozdíl čtyř branek - 4:1. O pár minut později se vyplatilo napadání brankáře Střešovic, který ve vápně fauloval Horáka. Z nařízeného pokutového kopu zvýšil Herman již na 5:1. O chvilku později zamířil Koblic hlavou pouze do tyče. Gólový učet uzavřel deset minut před koncem Horák, kterému předložil výbornou přihrávku z levého křídla Semrád. Sedmou branku mohl přidat ještě Hrubý, ale svůj sólový únik neproměnil.
Za zmínku určitě stojí, že v závěru do svého prvního mistrovského utkání za "Áčko" Řep nastoupil Jakub Pauer.
Sestava Sokola Řepy
22 Herman (B)   
11 L. Klíma   
9 Tumpach   
20 Šparlinek   
14 Semrád   
4 Czwartynski    /64. Duda/
7 Paul    /73. Kudela/
2 Hrubý   
21 Ďurčík    /81. J. Pauer/
10 Koblic   
8 Fuzzi    /56. Horák/
Náhradníci
3 Nekvapil   
16 Duda   
12 J. Pauer   
5 Horák   
13 Kudela   
Trenér:Daniel Kaiser

Branky
2' znak Kubíček
17' znak Koblic
23' znak Paul
44' znak Paul
56' znak Fuzzi
63' znak Herman z pen.
81' znak Horák
Rozhodčí:Petr Čikara
Diváci:60
znakStatistikyznak
23Střely celkem7
10Střely na branku4
8Střely mimo2
5Střely zablokované1
7Rohové kopy5
4Ofsajdy2

Drtivá výhra nad soupeřem ze Střešovic


Notice: compact(): Undefined variable: limits in /web/htdocs1/fotbalrepycz/home/mujhost/fotbalrepy.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 860

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /web/htdocs1/fotbalrepycz/home/mujhost/fotbalrepy.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 860

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /web/htdocs1/fotbalrepycz/home/mujhost/fotbalrepy.cz/wp-includes/formatting.php on line 4360