16. kolo: Sokol Řepy – Sokol Lipence “B” 9:1

2017/2018 II. třída 16. kolo
NA CHOBOTĚ 22.04.2018 17:00

9 : 1

Po porážce v Lochkově musel náš tým proti Lipencím konečně bodově zabrat. Zato náš soupeř získal ze čtyř kol na jaře už deset bodů, takže se nečekal úplně snadný zápas.
První velkou šanci zazdil Semrád, kterého našel před brankou Vodička. Prázdná polovina branky lákala k pohodlnému zakončení, nicméně míč z jeho kopačky vyletěl nad břevno. Gólu se náš tým dočkal z mnohem menší šance, když Fuzzi napřáhl z rohu pokutového území a jeho tečovanou ránu nedokázal brankář hostí zpacifikovat – 1:0. O tři minuty později se dostal znovu k zakončení Fuzzi a rázem to bylo o dvě branky. Hattrick mohl stejný hráč zkompletovat už do poločasu, ale střela po zemi těsně minula bližší tyč. To hosté příliš nenaplňovali vizitku nejlepšího jarního týmu. Nejblíže ke gólu měli při obraném zákroku Nekvapila, při kterém musel Herman rychle na zem. Také z naší strany už to od stavu 2:0 nebyla žádná sláva.
Do druhé půle však naše mužstvo vstoupilo jako vítr. Už po několika desítkách vteřin, po akci po pravé straně uklízel Fuzzi do prázdné branky na 3:0. A když potom za další čtyři minuty přidal Fuzzi svou čtvrtou branku, bylo o vítězství rozhodnuto. Před domácím publikem nechtěl náš tým zůstat jen u čtyř branek, a tak se postupně povedlo zatížit konto soupeře ještě pěti brankami. Druhý hattrick v zápase zaznamenal Máchal, který vystřídal právě Fuzziho. V závěru soupeř dosáhl čestného úspěchu, na druhou stranu při šancích Ďurčíka nebo Vodičky mohla padnout i desítka.