TJ Sokol Řepy

15. kolo: Sokol Lochkov – Sokol Řepy 1:0

2017/2018 II. třída 15. kolo
14.04.2018 17:00

znak
1:0
znak
Na hřišti v Lochkově, vzdušnou čarou 200 metrů od vjezdu do Lochkovského tunelu, nás čekal důrazný a bojovný soupeř.
Bohužel náš tým zaspal úvod utkání a velmi brzo inkasoval. Domácí se tak mohli stáhnout do obranného valu, ze kterého vyráželi do nebezpečných brejků. Jeden z nich skončil dokonce střelou do levé tyče Hermanovy branky. Brankových příležitostí si náš tým vytvořil poskrovnu, většina střel mířila mimo, jako by hráči soutěžili v tom, kdo dokopne dál od branky. Samozřejmě byl zatím i fakt, že domácí velmi dobře bránili a střelecké pozice nebyly úplně komfortní. Zápas byl z obou stran hodně tvrdý, a tak počet sedmi udělených karet byl ještě docela nízký.
Největší šance na vyrovnání měl náš tým ke konci zápasu. Vodička z přímého kopu nastřelil břevno, a o několik minut později, Koblic v nadějné pozici sám před brankářem místo střely z voleje ještě zpracovával míč, takže mu domácí gólman stačil zmenšit střelecký úhel a byl z toho jenom roh. Na druhou stranu mohl náš tým ještě jednou inkasovat, ale Herman míč do branky nepustil. V poslední čtvrthodině, pomezní rozhodčí navíc zbytečně zdržoval hru debatami s hlavním sudím, což nepřispělo k plynulosti hry a vytvoření tlaku na soupeřovu branku. I přes pětiminutové nastavení tak náš tým odešel poražen.
Sestava Sokola Řepy
22 Herman (B)   
12 Hrubý karta  
3 Nekvapil   
9 Tumpach karta  
14 Semrád karta  
6 Vodička   
10 Koblic   
7 Paul   
21 Ďurčík   
8 Fuzzi karta  
13 Kudela    /81. Horák/
Náhradníci
5 Horák   
Trenér:Daniel Kaiser

Branky
2' znak Goll
Rozhodčí:Martin Šteberl
Diváci:50
znakStatistikyznak
8Střely celkem19
3Střely na branku4
5Střely mimo13
0Střely zablokované2
4Rohové kopy2
2Ofsajdy0

Osmizápasová šňůra bez prohry skončila u Lochkovského tunelu.