TJ Sokol Řepy

Sportovní zábava 2018

V sobotu 3. března se v řepské sokolovně opět konala zábava pořádaná naším klubem. I tentokrát nám k poslechu i tanci zahrála kapela Sklep-Mistr. Své vystoupení na zábavném večeru měla také skupina z taneční školy B-Original. Samozřejmě nesměla chybět ani bohatá tombola.

Během večera došlo také k prezentaci změny v image klubu. Tradičně bylo součástí večera i ocenění nejlepších hráčů Sokola Řepy za rok 2017. Cenu v podobě týmového ručníku si odnesli:

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Dominik Sládek (2009):

Komplexní hráč, přirozený vůdce. Umí hrát s hlavou nahoře, používá pravou nohu stejně jako levou. Jeho střela je tvrdá a přesná. Hrát umí na jakémkoli postu. Neztratí se ani v bráně, kde je po chycení míče pověstný svými průniky přes celé hřiště až do gólu.

Lukáš Vondráček (2010):

Bojovník s neutuchající touhou hrát. Učenlivý, snaživý, důrazný. Ke hře používá obě nohy, nebojí se kličky a průniku přes jednoho či dva hráče. Hrát umí na jakémkoli postu včetně brány. Příkladný je i jeho přístup k tréninku.

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Jiří Boháček

Dal nejvíce gólů za podzimní sezonu a snažil se pomáhat svým spoluhráčům.

Filip Kellev

Jak fotbalově tak střelecky výborný hráč našeho týmu.

 

MLADŠÍ ŽÁCI U12

Matyáš Stárek (2006)

Kluk, který zhruba před rokem přišel do našeho klubu s touhou hrát fotbal a bez jakýchkoliv fotbalových zkušeností patří dnes do základu našeho týmu. Díky fotbalovému talentu a důslednosti v  tréninkových jednotkách i na fotbalových utkání se stal za tak krátkou dobu tahounem týmu. Maty je kamarádský, učenlivý a hodný kluk. Jako trenéři jsme rádi, že máme takového hráče v mladších žácích Sokolu Řepy.

 

Vendula Rottová (2007)

Dívka, která začala hrát fotbal ve čtyřech letech v týmu AC Sparta Praha je dnes nepostradatelnou hráčkou ročníku 2006. I přesto, že je o rok mladší, zvládá zápasy  i proti klukům o dva roky starší bez jakékoliv bázně. Její fotbalová chuť ke zlepšování sama sebe a zároveň 100% účast v tréninkových jednotkách a zápasech se projevuje nadstandartními výkony. Vendy je velkým přínosem pro celý tým, jelikož žádný hráč nechce být horší než dívka a toto vede ke zlepšování výkonů celého týmu.

 

MLADŠÍ ŽÁCI U13

Jan Zejda

Brankář týmu, který k nám přišel na začátku sezóny jako „nevyhovující“ hráč z Motorletu. Rychle zapadnul do kolektivu, což bylo znát na jeho výkonu, který šel díky přátelské atmosféře nahoru. V průběhu sezóny odstranil chybičky a stal se platným a důležitým článkem týmu. Bohužel při zápase zimní ligy si zlomil nohu. Přejeme mu tímto brzké uzdravení.

Matěj Mottl

Hráč, který si dlouhodobě drží střeleckou formu a pravidelně vyhrává statistiky týmu jak v kategorii střelců, tak nahrávačů. Nebojí se hrát a hru si moc užívá. Dokáže výborně číst hru soupeře, a tím hodně míčů získává. Pro zbytek týmu je na hřišti velkým vzorem. Mimo hřiště je to takový šibal.

 

STARŠÍ ŽÁCI

Stanislav Karský

Standa i přes svou někdy nesoustředěnost a laxnost prokazuje celý půl rok dobré výkony. Je na tom dobře i po technické stránce.

 

Martin Popelka

za půl roku udělal neskutečný pokrok a tak po právu je vyhlášený hráčem týmu. Martin se zlepšil snad ve všech věcech fotbalových a hlavně charakterně je velmi na výši.

MLADŠÍ DOROST

Jakub Pauer

Jaromír Novák

Oba jsou velmi zapálení do fotbalu, jsou to přátelští kluci a týmoví hráči. Míra jako gólman vychytal spoustu gólů, Jakub zase spoustu gólů nastřílel. Oba hrají s velkým nasazením, dokážou i motivovat spoluhráče k větším výkonům při zápasech. Chtějí vyhrávat, ale umí zvládnout prohru i přijmout kritiku. Stále na sobě pracují, jejich docházka na tréninky i zápasy je jedna z nejlepších.

DOSPĚLÍ

Lukáš Tumpach

Poctivý přístup k tréninku a zápasům. Z pozice středního obránce dal na podzim 5 gólů, kapitán mužstva.

Jan Nekvapil

V tréninku i zápasech jede vždy naplno. Kéž by měl náš klub více takových srdcařů.

TRENÉR

Josef Weiss

Velký přínos pro klub. Mravenčí práce s nejmenšími, kdy děti vede ke sportu hravou formou. Za celý klub, bychom mu moc rádi poděkovali. Pepa je velkým vzorem pro další trenéry, jak se má pracovat s těmi nejmenšími.

Na závěr bychom chtěli opět poděkovat všem, kteří se účastnili příprav a chodu celé akce, včetně dárců do tomboly. Další fotky z večera si můžete prohlédnout na našem účtu Google+.