12. kolo: FK Zlíchov 1914 “B” – Sokol Řepy 2:8

2017/2018 II. třída 12. kolo
RADOTÍN, UMT 25.03.2018 15:00

2 : 8

V prvním jarním zápase na umělé trávě v Radotíně se v našem dresu objevily i obě dvě zimní posily. Na pravém beku nastoupil Aleš Hrubý a do branky se po půl roce v ČAFCe vrátil Ondřej Herman.
Úvodní minuty proběhly bez větší šance. První naší střelu na branku vyslal až ve 20. minutě Máchal. To už bylo ale za stavu 1:0 pro nás, neboť v 9. minutě domácí hráč hrudí sklepával na svého brankáře, který však míč nedokázal lapit. Po půlhodině hry zvýšil na 2:0 Vodička, když si naběhl na centr z trestného kopu zahrávaného Hrubým. Klid před odchodem do šaten dala týmu třetí branka, při které Ďurčík přihrával volnému Kudelovi a ten propálil domácího gólmana houslemi.
Druhý poločas zastihl náš tým v útlumu, ze kterého se vymanil až po čtvrthodině rychlým kontrem Vodičky, jenž našel před brankou nabíhajícího Máchala, a ten se trefil přesně k tyči. A když o pět minut později, po faulu na Fuzziho, zvýšil z pokutového kopu Tumpach již na 5:0, nebylo už co řešit. Poslední půlhodina již byla z obou stran hodně ofenzivní a tak jsme viděli ještě pět branek, bohužel dvě z nich skončily v naší síti. V našem týmu se trefili všichni náhradníci, včetně Šparlinka, který skóroval již dopoledne za “béčko”.
Vzhledem k tomu, že se Zlíchov momentálně nalézá na chvostu tabulky nelze vysokou výhru zas tolik přeceňovat, v dalších zápasech nás čekají mnohem těžší soupeři. Na druhou stranu, se díky ztrátě Bílé Hory, posunul náš tým na čelo tabulky a to už dlouho nepamatujeme.