13. kolo: Sokol Řepy – SK Modřany “B” 2:2

2017/2018 II. třída 13. kolo
NA CHOBOTĚ 30.03.2018 10:30

2 : 2

Jak už to tak bývá, po posvícení přichází půst. Po vysoké výhře nad Zlíchovem, nás totiž čekal mnohem těžší soupeř, národnostně rozmanitý “B” tým z Modřan.
Úvod utkání našemu mužstvu přitom vyšel výborně. Už v 27. vteřině našel Herman výkopem Šparlinka, který trefou na přední tyč poslal náš tým do vedení. Jako první tak rozvlnil nově pověšené brankové sítě. Po slušné čtvrthodině, kdy jsme soupeře téměř nepustili z vlastní poloviny, přišly šance soupeře. Bohužel hned první situace, kdy se míč dostal do blízkosti naší branky, skončila vyrovnáním. Také první rohový kop soupeře skončil po hlavičce stejného hráče v naší síti a najednou to bylo 1:2. V závěru prvního poločasu si však náš tým vynutil tlak. Nejprve sice Tumpach neproměnil pokutový kop, ale v nastavení zamířil levačkou přesně k tyči Lukáš Klíma a do kabin se šlo za nerozhodného stavu.
Ve druhé půli už oběma týmům zvlhnul střelecký prach, a tak největší vzruch vyvolala hromadná výměna názorů (nejen verbální), kterou sudí přešel bez povšimnutí. Náš tým byl sice lepší ve všech statistikách, včetně držení míče, ale zakončení nemělo potřebnou kvalitu. Také zbývající dva rohové kopy, jež hosté v utkání zahrávali, byly nebezpečné. Po jednom z nich míč dokonce přistál na břevně Hermanovy branky, takže nakonec jsme mohli být rádi za remízu, která zachovala bodový rozdíl mezi námi a pátými Modřany na devíti bodech.