11. kolo: Sokol Nebušice “B” – Sokol Řepy 0:3

2017/2018 II. třída 11. kolo
04.11.2017 14:00

0 : 3

Na závěr podzimu náš tým cestoval pro povinné tři body do Nebušic. První poločas si naši hráči vytvářeli jednu šanci za druhou, hlavně díky úspěšnému napadání laxní rozehrávky domácích. V sítí však skončilo jenom zakončení Samuela Dudy, který si naběhl na přihrávku Petra Ďurčíka skrz celým vápnem na zadní tyč – 0:1. V závěru poločasu, po třetím chybně odmávaném ofsajdu v řadě, naši hráči trochu ztratili koncentraci a domácí měli několik nebezpečných centrů po standardních situacích.
Také do druhé půle náš tým vstoupil lépe. Po souhře Koblice s Dudou, běžel druhý zmíněný sám na branku. Obránce Nebušic ho dokázal zastavit pouze faulem a sudí proto nařídil pokutový kop. Tradiční exekutor Lukáš Tumpach se ani tentokrát nemýlil – 0:2. Hned po rozehrávce mohl přidat třetí branku Ďurčík, ale na domácího brankáře lobem nevyzrál. Poté však následovaly dlouhé minuty nezáživného fotbalu. Teprve až posledních deset minut přišly další šance. Sedm minut před koncem přidal konečně třetí branku Kudela po centru od Czwartynského – 0:3. V úplném závěru ještě mohl svůj první gól za Sokol Řepy vstřelit Jakub Vomočil, ale nebušický brankář jeho hlavičku vystihl.
Sestava Sokola Řepy
1 Zdanovec (B)
3 Nekvapil
9 Tumpach
20 Šparlinek
8 Chládek
10 Koblic
6 Vodička    /65. Czwartynski/
4 Macek    /84. Vomočil/
7 L. Klíma
21 Ďurčík    /74. Fuzzi/
12 Duda    /57. Kudela/
Náhradníci
11 Fuzzi
5 Czwartynski
13 Kudela
2 Vomočil

 

Trenér: Daniel Kaiser
Branky
13′ Duda
50′ Tumpach z pen.
83′ Kudela
Rozhodčí: Ladislav Stránský
Diváci: 20

 

Statistiky
6 Střely celkem 18
1 Střely na branku 12
4 Střely mimo 6
1 Střely zablokované 0
2 Rohové kopy 2
1 Ofsajdy 6

 

Podzimní část sezóny zakončil náš tým pátou výhrou v řadě.