7. kolo: AFK Slivenec „B“ – Sokol Řepy 2:4

07.10.2017 16:00

znak
2:4
znak
K utkání do Slivence jsme po delší době přijeli snad v nejsilnější možné sestavě. Zpočátku to však na výkonu nebylo znát. Domácí se totiž celkem rychle ujali vedení. Z přímého kopu pěkně vymetl šibenici Zdanovcovy branky slivenecký hráč - 1:0. Většinu prvního poločasu se hra přelévala ze strany na stranu. Zlom přišel v 36. minutě, když zpětnou přihrávku od Ďurčíka zužitkoval Ondra Paul a z hranice vápna napálil míč pod břevno - 1:1. Po vyrovnávacím gólu už bylo na hřišti jenom jedno mužstvo. O tři minuty později napadali Paul s Dudou úspěšně domácí rozehrávku a po čemž druhý zmíněný vybojoval míč a domácímu brankáři nedal šanci zasáhnout - 1:2. Na konci prvního poločasu ještě Duda běžel sám na brankáře, který ho zastavil jen za cenu faulu. Z pokutového puntíku se Tumpach nemýlil - 1:3.
Když deset minut po přestávce přidal Duda z dorážky svou druhou branku, nebylo již o zisků tří bodů pochyb - 1:4. Ve zbytku zápasu jsme si vypracovali spoustu šancí na navýšení skóre, výsledkem však byly jen dvě nastřelené tyče. V předposlední minutě se naopak měnilo skóre na druhé straně. Z pokutového kopu, nařízeného za faul ve vápně, domácí snížili na konečných - 2:4.

Branky
9' znak Ryzák
36' znak Paul
39' znak Duda
45' znak Tumpach z pen.
56' znak Duda
89' znak Hrádek z pen.
0Ofsajdy3

Ve Slivenci jsme utkání rozhodli během několika minut na konci prvního poločasu.