9. kolo: SK Střešovice 1911 “C” – Sokol Řepy 1:3

2017/2018 II. třída 9. kolo
22.10.2017 17:00

1 : 3

V 9. kole jsme se představili na umělé trávě ve Střešovicích. První poločas se našemu týmu celkem povedl. Měli jsme střeleckou převahu, ale branky jsme docílili pouze z pokutového kopu za faul na Paula. Soupeř se dostával do šancí pouze po našich laciných ztrátách.
V poločase bohužel odstoupil kvůli zdravotním problémům Milan Koblic. Prvních deset minut druhé půle byli domácí lepším týmem a brzo zaslouženě vyrovnali. Nějakou dobu nám trvalo, než jsme se vyrovnali s důrazem domácích těžkotonážních borců. Hra se vyrovnala až po infarktové šanci Ďurčíka, který mohl zužitkovat přesný centr Semráda, ale zblízka přestřelil branku. O pár minut později však Ondra Paul vybojoval míč ve středu hřiště a namířil si to s ním přímo středem obrany až do vápna, kde přesným zakončením k pravé tyči nedal střešovickému brankáři žádnou šanci – 1:2. Pojistku přidal jedenáct minut před koncem, po neskutečném ostřelování Ďurčík, když trefil domácího obránce do tváře. Ten si rukou zakrýval obličej tak nešťastně, že se od něj míč odrazil do protipohybu za záda bezmocného střešovického gólmana – 1:3.