6. kolo: Sokol Řepy – SK Zbraslav “B” 0:1

2017/2018 II. třída 6. kolo
NA CHOBOTĚ 30.09.2017 10:30

0 : 1

Před utkáním jsme se ještě slavnostně rozloučili s naším správcem Jirkou Sedláčkem, který se přes dvě sezóny bezvadně staral o náš trávník.
V zápase jako první vyzkoušel pozornost zbraslavského brankáře Roman Fuzzi, ale se střelou doprostřed brány si gólman poradil. Do vedení se, po necelé půlhodině, dostali hosté z pokutového kopu. Nekvapil nechal při souboji s protihráčem nastavenou nohu, přes kterou zbraslavský hráč upadl a sudí odpískal nedovolený zákrok. Celkem zbytečný faul, neboť zezadu ho zajišťoval Tumpach. Střela z penalty, jak se později ukázalo, byla jedinou přímou střelu hostí na branku v celém zápase. O chvíli později mohl srovnat Kudela, ale z malého vápna trefil pouze tyč, a tak se do kabin šlo za stavu – 0:1.
Celý druhý poločas jsme se snažili vyrovnat, ale hra do zahuštěné obrany nám moc nejde. Přesto jsme několik velkých šancí měli. Pár minut před koncem jsme nakonec dosáhli vyrovnání, bohužel pomezní se v tu chvíli zachoval jako dvanáctý hráč soupeře a zvedl praporek. Hlavní rozhodčí poté, podle všeho regulérní, branku neuznal.