3. kolo: Sokol Řepy – Sparta Košíře 2:2

2017/2018 II. třída 3. kolo
NA CHOBOTĚ 09.09.2017 10:30

2 : 2

Úvod utkání se hodně podobal našemu souboji se Zlíchovem, také jsme začali dobře a velmi brzy se ujali vedení. Na dlouhý výkop Zdanovce si naběhl Martin Semrád, a protože ani hostující brankář nedokázal míč zasáhnout, byla to pro Semráda již snadná situace dopravit míč do prázdné branky – 1:0. Po šťastném gólu jsme si však už nedokázali vytvořit pořádnou brankovou příležitost, naopak hosté hrozili z nebezpečných brejků. Jeden takový se jim po půlhodině hry povedl a bylo po náskoku – 1:1.
Podobně probíhal i druhý poločas. Nebezpečné brejky hostů nám dělaly velké potíže a remízový stav držel jen díky nepřesnému zakončení. A když zhruba dvacet minut před koncem nedokázal Zdanovec zkrotit střelu košířského střelce, nevypadalo to s bodovým ziskem vůbec dobře – 1:2. Alespoň bod nám zachránil krátce před koncem střídající Lukáš Tumpach, když k němu na zadní tyč propadl centr od Milana Koblice, který uklidil nad padajícím gólmanem do sítě – 2:2. Tumpach si o chvilku později ještě mohl připsat asistenci, ale jeho přesný centr, poslal Duda z voleje vysoko nad.