5. kolo: Sokol Lipence “B” – Sokol Řepy 1:5

2017/2018 II. třída 5. kolo
24.09.2017 16:30

1 : 5

V pátém kole cestoval náš tým na hřiště posledního celku tabulky, do Lipenců. První poločas byl však domácí tým naprosto vyrovnaným soupeřem. Jako první otevřel účet zápasu, v závěru první půle Petr Macek, který nachytal domácího brankáře na švestkách a potvrdil, že v Lipencích mu to střílí. Loni přitom vstřelil za béčko v Lipencích dokonce čtyři branky.
Když krátce po návratu z kabin zvýšil Semrád a po něm, po rohovém kopu Tumpach již na 3:0, zdálo se o výsledku rozhodnuto. Lipence sice po hodině hry vykřesaly naději snížením na 1:3, nicméně druhá branka Petra Macka v podstatě ukončila zápas. Posledních deset minut ohrožoval soupeřovu branku hlavně Samuel Duda, za což byl minutu před koncem odměněn brankou na 5:1. Míč se přitom po jeho střele odrazil od obou tyčí, než skončil v síti.