TJ Sokol Řepy

Přípravný zápas: Spartak Hrdlořezy – Sokol Řepy 2:2

Hrdlořezy, 5.8.2017 10:00

K prvnímu přípravnému zápasu nastoupil náš tým na půdě Hrdlořez. Na hřišti se v našem mužstvu představily čtyři nové tváře, z toho dva brankáři.

Na přátelský zápas v nezvykle tvrdém utkání se do vedení dostali po čtvrthodině domácí, když potrestali chybu v naší rozehrávce – 1:0. Brzo však bylo srovnáno. Petr Ďurčík utekl obraně Hrdlořez a svůj sólový nájezd zakončil po levé ruce domácího brankáře – 1:1.

Minuty před poločase patřily našemu týmu. Nejprve Martin Semrád zaskočil domácího gólmana střelou z přímého kopu – 1:2. A o minutu později to mohlo být už o dvě branky, bohužel Roman Fuzzi hlavičkoval pouze do břevna.

Hned v úvodu druhé půle trefil hráč Hrdlořez nůžkami přes hlavu pravou tyč. Deset minut před koncem trefili domácí ještě jednou konstrukci naší branky. Nicméně o těsné vedení jsme přišli až pár minut před koncem. V pokutovém území Lhotka nedovoleně atakoval hráče soupeře a z nařízené penalty domácí vyrovnali na konečných – 2:2.

K dalšímu zápasu nastoupí naši hráči již tuto středu v 18:30 v Jenči u Prahy proti Čechii Smíchov. Více fotografií ze zápasu si můžete prohlédnout na Google-Plus.

Sestava 1.poločas: Zdanovec – Lhotka, Šparlinek, Tumpach, Czwartynski – D. Žmolil, Koblic, Nekvapil (38. Hrubý), Semrád – Fuzzi, Ďurčík.

Sestava 2.poločas: Tesař – Chládek, Šparlinek (61. Svoboda), Tumpach, Czwartynski (79. Lhotka) – D. Žmolil, Koblic, Hrubý, Semrád – Duda, Ďurčík (73. Fuzzi).

Branky:  14. …, 84…. z pen. – 20. Ďurčík, 38. Semrád