Přípravný zápas: SK Hostivař – Sokol Řepy 4:1

Hostivař, 13.8.2017 17:30

Ve třetím zápase letní přípravy jsme nastoupili proti týmu Hostivaře a předvedli zatím nejslabší výkon.

Hned v úvodu potrestali domácí naše chyby v obraně dvěma brankami. První velkou šanci jsme si vytvořili až po necelé půlhodině, kdy Czwartynski zahrával přímý kop a hostivařský brankář měl co dělat, aby jeho střelu vytáhl z branky. O chvíli později měl šanci nabíhající Macek, kterého centrem zleva našel Ďurčík, jenže nedokázal usměrnit míč do branky. Poslední naší šanci v prvním poločase měl deset minut před koncem poločasu Máchal. Jeho střela po závaru v pokutovém území však pouze orazítkovala břevno domácí branky.

V 57. minutě měl šanci znovu Máchal, ale sólový nájezd z pravé strany zakončil pouze střelou do brankáře. Pak ale přišly dvě velké šance domácích. Naštěstí nejprve s vydatnou pomocí Šparlinka a podruhé už sám gólman Zdanovec, zabránil jistým gólům. Skóre se naopak měnilo na druhé straně. Po standardní situaci, když byla většina hráčů v pokutovém území Hostivaře, trefil se premiérově zpoza vápna Samuel Duda – 2:1.  O deset minut později byl však vybíhající Zdanovec u míče později než hostivařský útočník, který poté skóroval do prázdné branky – 3:1. Ještě deset minut před koncem měl šanci náš nejnebezpečnější hráč Ondra Máchal, ale jeho střelu na zadní tyč brankář vytáhl na roh. Konečnou podobu dal dvě minuty po uplynutí devadesáté minuty jeden z domácích hráčů – 4:1.

Ve čtvrtek 17. srpna se poprvé představíme na vlastním hřišti. Od 18:00 nastoupíme proti FK Rudná.

Sestava 1. poločas: Zdanovec – Vomočil (25. Šumanský), Chládek, Šparlinek, Czwartynski – Macek, Nekvapil, Máchal, Ďurčík – Fuzzi, Kudela

Sestava 2. poločas: Zdanovec – Duda, Chládek, Šparlinek, Czwartynski (80. Šumanský) – Macek, Fuzzi, Nekvapil (75. Kudela), Hrubý – Máchal, Kudela (60. Vomočil).

Branky: 4., 17., 75., 90 (+2) – 65. Duda