Přípravný zápas: Sokol Řepy – Čechie Smíchov 0:0

Jeneč, 9.8.2017 18:30

Smíchov. Po Hrdlořezech tedy další mužstvo, které si v loňské sezóně vybojovalo postup do I. B třídy.

Zápas byl herně vyrovnaný, nicméně o něco více práce měl asi brankář Čechie. Kolem dvacáté minuty třeba výborně zasáhl proti povedené střele Ondřeje Máchala do horního růžku branky. Naše defenziva byla na slušné úrovni, a tak mladý brankář Honza Tesař nemusel moc často zasahovat. Nejvíce práce měl zřejmě s přímým kopem třináct minut před koncem, který vyrazil na roh.

Nakonec zápas skončil bez branek. Nejblíže ke gólu jsme byli v 58. minutě, když Máchal trefil dlouho letícím kopem spojnici břevna a tyče. Soupeři se sice povedlo docílit branky, pro ofsajdové postavení však nemohla být uznána. A tak souboj s Čechií Smíchov neměl vítěze ani úspěšného střelce.

Další test nás čeká v neděli proti SK Hostivař. Hrát se bude od 17:30 v Hostivaři.

Sestava: Tesař – Kaiser (60. Duda), Tumpach, Svoboda, Czwartynski – Fuzzi, Nekvapil, Máchal, Hrubý – Duda (30. Zdanovec), Kudela

Více fotografií ze zápasu si můžete prohlédnout na Google-Plus.