TJ Sokol Řepy

Rozlosován ročník 2017-18

V úterý byl rozlosován nový ročník fotbalových soutěží Pražského fotbalového svazu. Náš „A“ tým se bohužel po třech sezonách vrací do druhé třídy, kde bude hrát stejnou skupinu jako loni „béčko“. Nejtěžším soupeřem by tak měl být opět tým ze Střešovic, ale těšit se můžeme třeba na derby s Bílou Horou.

„Béčko“ bude hrát nejnižší pražskou soutěž, kde se utká třeba s kdysi úspěšnou Spartou Krč.

Naopak dobrou zprávou je, že po letech budeme mít v soutěži tým mladšího dorostu, čímž se počet našich týmů zvýší na osm.

Muži „A“ – II. třída, Skupina A (A4A 21 M-2/A)
1 SK Modřany „B“
2 Sokol Řepy
3 TJ Sokol Lochkov
4 TJ Sokol Lipence „B“
5 SK Zbraslav „B“
6 AFK Slivenec „B“
7 TJ Slavoj Suchdol
8 SK Střešovice 1911 „C“
9 TJ Sokol Bílá Hora
10 TJ Sokol Nebušice „B“
11 FK Zlíchov 1914 „B“
12 FK Sparta Košíře
Muži „B“ – III. třída, Skupina A (A5A 24 M-3/A)
1 TJ Točná
2 Sokol Bílá Hora „B“
3 Sokol Lysolaje
4 SK Advokát Praha
5 SK Čechoslovan Chuchle
6 Sokol Stodůlky „C“
7 Slavoj Suchdol „B“
8 Sokol Řepy „B“
9 Čechie Smíchov „B“
10 FK Řeporyje „B“
11 SK Sparta Krč
Mladší dorost (D4A 43 MD-2A)
1 SK Čechie Uhříněves
2 Sokol Bílá Hora
3 Jižní Město Chodov
4 ČAFC Praha
5 FK Klánovice
6 FK Řeporyje
7 TJ Březiněves
8 FA AZ Praha s.r.o.
9 Sokol Řepy
10 Avia Čakovice
11 Gordic Kačerov „B“
12 Běchovičtí Sršni
13 Spartak Hrdlořezy
14 TJ Kyje Praha
Starší žáci (E2B 53 SŽ-1A/B)
1 ABC Braník „B“
2 FC Zličín
3 Xaverov Horní Počernice
4 TJ Avia Čakovice
5 Loko Vltavín z.s.
6 TJ Slovan Bohnice
7 SC Radotín
8 SK Zbraslav
9 FA AZ Praha s.r.o.
10 Sokol Stodůlky
11 Sokol Řepy
12 SK Střešovice 1911 „B“
Mladší žáci „A“ (F2B 63 MŽ-1A/B)
1 Fotbalová akademie Praha
2 FC Přední Kopanina
3 SK Ďáblice
4 FA AZ Praha s.r.o. „B“
5 SK Zbraslav
6 Meteor Praha VIII „C“
7 SK Střešovice 1911 „B“
8 SC Radotín
9 Sokol Stodůlky
10 SK Aritma Praha „C“
11 Spartak Kbely
12 TJ Sokol Řepy
Mladší žáci „B“ (F3D 67 MŽ-2/D)
1 FC Zličín „B“
2 TJ Sokol Řepy „B“
3 TJ Ruzyně
4 Sokol Bílá Hora
5 Sokol Stodůlky
6 Slovan Bohnice „B“
7 TJ Slavoj Suchdol
8 Sokol Nebušice
9 FK Řeporyje
10 Sokol Lipence
Starší přípravka (G3F SPŘ 2007/8 (2HP))
1 Slovan Kunratice
2 SK Ďáblice
3 SK Střešovice 1911
4 Sportovní klub Libuš 838
5 FC Zličín
6 Dukla Jižní Město
7 Tempo Praha
8 Sokol Stodůlky
9 TJ Praga
10 Dukla Praha „dívky“
11 TJ Sokol Řepy
12 Slavoj Vyšehrad
Mladší přípravka (H3G MPŘ 2009/10 (2HP))
1 1 FC Barrandov
2 SK Zbraslav
3 Sokol Lipence
4 Junior Praha
5 TJ Sokol Řepy
6 SK Čechie Uhříněves
7 SK Střešovice 1911
8 1999 Praha
9 TJ Praga
10 FK Dukla Praha „dívky“