18. kolo: Sokol Řepy – FC Zličín „B“ 4:1

znak
4:1
znak
O víkendu konečně došlo, kromě toho španělského, také na naše řepsko-zličínské El Clásico. Dobrou zprávou bylo, že v sestavě se po jedenácti měsíční pauze objevil uzdravený Tomáš Martínek.
Po úvodním oťukávání vyslal první střelu na branku v 17. minutě hostující Jícha, Herman však jeho střelu vytěsnil na roh. Do vedení šel po půlhodině náš tým. Martin Semrád si při rozehrávce rohového kopu nejprve narazil se zličínským obráncem, aby následně nacentroval na zadní tyč. Slabě vyražený centr zličínským brankářem dopadl jen k nohám Ondry Máchala, kterému nezbylo nic jiného než míč uklidit do sítě - 1:0. Když se krátce před poločasem podruhé vykartoval zličínský Tetour, odcházeli naši hráči do kabin v dobré náladě.
Bohužel podobně jako proti Malešicím, hned z první větší šance po pauze hosté skórovali. Na vůbec první roh Zličína v utkání si naskočil Maxmilián a bylo srovnáno - 1:1. Naštěstí naši hráči nepropadli panice a již o pár minut později dokonale rozebrali zličínskou obranu. Naňkova technická střela sice skončila jenom na tyči, nicméně odražený míč poslal do branky koníčkem přes padajícího gólmana Martínek - 2:1. Za chvilku bylo ještě veseleji, když se přesně k tyči trefil Ďurčík - 3:1. Konečné razítko výsledku dodal dvacet minut před koncem opět Martínek, když z dálky chytře přehodil brankáře - 4:1.
Červená karta: 39. Tetour