TJ Sokol Řepy

Aritma Cup: Sokol Řepy – TJ Sokol Hostivice 0:2

12.2.2017 15:30 Aritma, UMT

V druhém utkání turnaje za nás nastoupila hodně kombinovaná sestava. V zápase se tak mimo jiné mohl ukázat teprve čtrnáctiletý Jakub Pauer.

První nebezpečnou střelu vyslali v páté minutě hráči Hostivic. Prudkou ránu po zemi k tyči, naštěstí Dejmek vyrazil na roh. Na druhé straně podobně odpověděl Michna, ale také hostivický brankář byl pozorný. Po následném rohu se sám před brankářem objevil Šparlinek, bohužel zblízka hlavičkoval jen do náruče hostivického gólmana. Do vedení se hosté dostali poměrně lacino. Zhruba po půlhodině hry dopadl do našeho pokutového území skákající míč, který však Dejmek prudce napálil přímo do napadajícího hráče Hostivic. Odražený míč poté sám trefený hráč bez problému uklidil do prázdné branky – 0:1.

Druhý poločas probíhal víceméně bez vyložených šancí. V závěru jsme sice měli tlak, ale naše střelecké pokusy příliš starostí hostivickému gólmanovi nenadělaly. Chvilku před koncem jsme pak inkasovali podruhé, když Dejmek vyběhl na hranici vápna, vypomoci naší obraně, bohužel při snaze o odkop míč ve vzduchu netrefil. Toho se následně zmocnil hostivický hráč, jehož první střela sice ještě skončila na tyči, ale podruhé už se soupeř nemýlil – 0:2.

V příštím kole nás čeká v neděli 19. února od 11:30 FK Řeporyje

Sestava: Dejmek – Kaiser, L. Klíma, Čermák, Tumpach – Semrád, Michna, Nekvapil, Sedlák – Šparlinek, Kosina (30. J. Pauer (68. Kosina)).

Branky: 28., 86.