Aritma Cup: Sokol Řepy – FK Řeporyje 1:3

19.2.2017 11:30 Aritma, UMT

Ve třetím kole Aritma Cupu nás čekal soupeř z naší „B“ třídy: FK Řeporyje se kterým jsme na podzim uhráli se štěstím bod.

Úvod vypadal slibně. Již v první minutě nacentroval před bránu soupeře Chládek. Letící míč nedokázal brankář dostatečně zpacifikovat, takže z jeho náruče skončil na břevně řeporyjské branky. Bohužel to z naší strany byla na dlouho dobu poslední větší šance. O výsledku se rozhodlo již po čtvrt hodině zápasu, kdy jsme během dvou minut inkasovali dvakrát. V obou případech soupeř udeřil po levé straně. První gól padl po centru před branku, kde řeporyjský útočník za přihlížení naší obrany pohodlně skóroval hlavou – 0:1. Ve druhém případě pronikl hráč soupeře po levé straně do vápna a ještě přihrál na střed neobsazenému spoluhráči, který po zemi propálil vše, co mu stálo v cestě – 0:2. Z tohoto úderu se naši hráči těžko vzpamatovávali. Až před koncem poločasu nebezpečně střílel vedle pravé tyče Milan Koblic.

Do druhého poločasu jsme třikrát prostřídali a jeden z nových hráčů na hřišti Dominik Žmolil, nastřelil tyč. Slušnou střelu vyslal na branku o pár minut později pochroumaný Koblic, ale řeporyjský gólman stál na správném místě. Na druhé straně pak vytáhl pěkný zákrok Ondřej Herman proti střílenému centru soupeře. Chvilku před koncem vykřesal naději na bod levačkou zblízka Martin Semrád – 1:2. Místo vyrovnání však soupeř přidal v závěru ještě jednu branku na konečných – 1:3.

V příštím kole nás čeká ve středu 1. března od 19:30 FK Sparta Košíře

Sestava: Herman – Kaiser, L. Klíma, Čermák (46. Naňko), Tumpach – Chládek (46. D. Žmolil), Semrád, Ďurčík (80. Vodička), Vodička (46. Sedlák) –  Koblic (65. Chládek).

Branky: 83. Semrád – 13., 14., 86.