3.kolo: Slavia Malešice – Sokol Řepy 3:2

2016/2017 I.B třída 3. kolo
10.09.2016 17:00

3 : 2

Do Malešic jsme cestovali s vizitkou druhého týmu soutěže, bohužel se potvrdilo, že tento průběžný stav je pro nás až příliš lichotivý.
Hráči zpočátku působili unaveně a nejspíše by se radši viděli v bazénku vedle hřiště. Domácí nás celý první poločas přehrávali, naštěstí jsme kapitulovali pouze jednou. To už však bylo za stavu 1:0 pro nás, když se z voleje nádherně trefil Naňko, což byla také naše jediná střela na branku během první půle. Měli jsme potom ještě jednu velkou příležitost, ale Semrád s Máchalem jí vyřešili nejhorším možným způsobem, ani nevystřelili na branku.
Druhá půle byla z naší strany o něco lepší. Hrálo už se převážně na půlce Malešic, o to víc však domácí hrozili z protiútoků. Chvílema to vypadlo, že naše obrana pořádá den otevřených dveří, neboť se na naší branku valil jeden sólový útok za druhým. Bohužel dva z nich domácí využili. Ze závěrečného tlaku se nám povedlo již jen korigovat. Po centru Vodičky se premiérově v řepském dresu trefil Martin Semrád.