18. kolo: Sokol Řepy – FC Háje JM “B” 3:4

2015/2016 I.B třída 18. kolo
NA CHOBOTĚ 23.04.2016 10:30

3 : 4

Už počtvrté v řadě jsme vstřelili tři branky, což je určitě dobré vysvědčení, bohužel už podruhé za sebou to nestačilo ani na bod.
Stejně jako v Ďáblicích jsme do utkání vstoupili výborně a měli hodně příležitostí na vstřelení branky. Jenže hráči jako by se předháněli v tom, kdo zahodí větší šanci, zejména Martínek tentokrát nepotvrdil jarní střeleckou formu. Vzít za to musel až nejlepší řepský střelec v této sezóně Ondra Paul a hlavou nás poslal do vedení. A přestože soupeř dokázal z rychlého brejku vyrovnat, do kabin jsme šli s vedením 2:1 po brance Radka Michny.
Ve druhém poločase už náš tým neměl takovou převahu, nicméně dlouho to vypadalo, že poločasové vedení udržíme až do konce. Osm minut před koncem jsme však propadli v bránění a Háje během minuty otočily skóre. Ještě jsme sice stačili srovnat z penalty po faulu na Tumpacha, ale ve třetí nastavené minutě jsme po fatální chybě soupeři darovali všechny body.