TJ Sokol Řepy

ABC Braník „B“ – Sokol Řepy 1:1

2015/2016 I.B třída 14. kolo
28.03.2016 15:00

znak
1:1
znak
V první jarním kole se náš tým představil na umělé trávě v Braníku. Na zápas dorazila i početná skupina diváků z Řep, která se mohla radovat už po pár vteřinách, kdy domácí brankář při odkopu nastřelil napadajícího Martínka. Odražený míč jen těsně minul levou tyč. Začátek utkání bohužel nebyl předzvěstí dalšího průběhu, naopak šance přibývaly hlavně na straně domácích, kteří sváděli marný boj s naším brankářem.
Druhý poločas nenabídl tolik brankových příležitostí jako ten první, nicméně po hodině hry se poprvé měnilo skóre. Trestný kop zahraný Danem Kaiserem se snesl na hlavu Tomáše Martínka, který takto přihrál na nejlepšího podzimního střelce týmu Ondru Paula, jehož prudká rána z voleje skončila v síti. I ve zbytku zápasu se naši hráči snažili vzdorovat technicky lepšímu soupeři hlavně kombinací a bojovností, ale v závěru už jsme hráče Braníka zastavovali i za cenu žlutých karet. Jednobrankové vedení bohužel nevydrželo až do konce. Ve chvíli, kdy uplynul vymezený čas, se trochu rozestoupila naše obrana a nejzkušenější hráč domácích vyrovnal. Ještě to však nebyl konec zápasu, neboť na druhé straně měli své šance Telvák a Plevka, který šel dokonce sám na brankáře.
Vyrovnání v poslední minutě lze brát jako ztrátu, vzhledem k předvedené hře je však i nerozhodný výsledek pro nás velmi lichotivý. Od hráčů kteří příliš netrénují, nelze očekávat, že budou v B. třídě moc často vyhrávat.
Sestava Sokola Řepy
22 Herman (B)   
9 Tumpach   
11 L. Klíma karta  
5 P. Klíma   
2 Kaiser   
3 Budínský    /80. Telvák/
7 Paul   
8 Nekvapil    /73. Máchal/
6 Naňko   
4 Plevka   
10 Martínek karta  
Náhradníci
12 D. Žmolil   
14 Telvák   
15 Máchal   
Trenér:Jaroslav Šturma

Branky
61' znak Paul
90' znak Hejduk
Rozhodčí:Miloš Hruška
znakStatistikyznak
6Střely celkem4
6Střely na branku4