Aritma Cup 2016 – Výsledky

5. KOLO 28.2.2016 11:30
TJ Sokol Řepy – Baník Švermov 5:0

V zápase proti účastníkovi kladenského přeboru nám k postupu do finálové skupiny stačil pouze bod. Nakonec jsme však po jednoznačném průběhu získali všechny tři. Soupeři se ve druhém poločase nepovedlo skórovat ani z pokutového kopu, jehož exekuce připomínala spíš výkop od branky než střelecký pokus. Hráno cca 85. minut.

Sestava: Herman – Kaiser (46. Paul), L. Klíma, Plevka, Chládek –  Macek, Michna, Nekvapil (46. D. Žmolil), Naňko – Šparlinek (70. Dejmek), Koblic (46. Telvák)

TJ Sokol Řepy – FK Řeporyje 3:0

Sestava: Herman – Kaiser, Budinský, L. Klíma,Chládek – Ďurčík,Paul (46. D. Žmolil), Michna, Naňko – Martínek,Telvák.

TJ Sokol Řepy – SK Aritma Praha “dorost” 1:1

Ve třetím zápase nám byl soupeřem zatím suverénní domácí tým dorostu. Utkání nepostrádalo vysoké nasazení v soubojích, na druhou stranu moc gólových šancí k vidění nebylo. Domácí tým se dostal do vedení kolem desáté minuty po rychlém protiútoku. Soupeř se však neradoval dlouho, neboť už za pár minut srovnal Ďurčík.

Do druhého poločasu jsme vstoupili náporem, ale domácí brankář všechny naše šance pochytal. Postupně převzal iniciativu domácí tým a ke konci jsme měli i trochu štěstí, když soupeř dvakrát nastřelil konstrukci branky. Na opačné straně zaměstnával domácí obranu zejména Šparlinek, ale ani on se neprosadil, a tak jsme nakonec byli rádi za remízu.

Sestava: Herman – Kaiser, L. Klíma, P. Klíma, Budínský (46. Chládek) –  Macek, Martínek, Michna, Telvák – Ďurčík, Šparlinek

Branky: 17. Ďurčík – 11. Dostál

FK Řeporyje – Baník Švermov 0:0
SK Roztoky – FK Sparta Košíře 5:2

FOTOGALERIE

2. KOLO 7.2.2016 13:30
TJ Sokol Řepy- SK Roztoky 1:6 (1:4)

Druhý zápas turnaje proti SK Roztoky (účastník okresního přeboru Praha-západ) našemu týmu vůbec nevyšel. Na zápas dorazilo pouze devět hráčů, takže do sestavy naskočil i trenér Jaroslav Šturma. Čisté konto jsme udrželi zhruba pětadvacet minut, kdy se ze dvaceti metrů trefil do šibenice hráč Roztok. Do poločasu jsme potom obdrželi ještě několik dalších branek. Čestný úspěch alespoň zaznamenal Tumpach po rohovém kopu.

Ve druhém poločase si soupeř stihl připsat ještě dvě branky. Nicméně v 75. minutě bylo utkání předčasně ukončeno po hromadné strkanici, kterou odstartovala rvačka Tumpacha s hráčem soupeře.

Sestava: Herman – Kaiser, Budínský, Šturma, Tumpach – Telvák, L. Klíma, Martínek, Naňko – Máchal.

Branky: 38. Tumpach – 26., 30., 35., 36., 57., 62.

Baník Švermov – FK Sparta Košíře 2:0
SK Aritma Praha dor. – FK Řeporyje 5:0

FOTOGALERIE

1. KOLO 31.1.2016 9:30
TJ Sokol Řepy – FK Sparta Košíře 5:0 (1:0)

Náš tým vstupoval do zápasu s Košířemi jako mírný favorit, ale první poločas byl vcelku vyrovnaný. První branku si tečoval do vlastní sítě obránce Košíř po centru od Naňka.

Naši hráči se střelecky prosadili až ve druhém poločase. Nejprve Telvák vybojoval míč na obránci soupeře a po rychlém průniku do vápna přihrál úplně volnému Patriku Bílému, který před odkrytou bránou trefil tyč, od které se naštěstí míč odrazil do sítě.  O pár minut později potrestal Máchal špatnou rozehrávku soupeře a dal na 3:0. Potom jsme ještě dvakrát nastřelili břevno, ale další gól přidal až Telvák pět minut před koncem, kdy využil zmatku ve vápně. V poslední minutě si pak naběhl na výbornou přihrávku za obranu Bílý, který sám před brankářem ještě přihrál volnému Máchalovi, který tak skóroval podruhé v zápase.

Sestava: Herman – Kaiser, L. Klíma, P. Klíma, Chládek (46. Tumpach) – Telvák, Michna, Naňko, Macek – Ďurčík (46. Bílý), Máchal

Branky: 25. vlastní, 55. Bílý, 62. a 90. Máchal, 85. Telvák

SK Roztoky – FK Řeporyje 3:0
SK Aritma Praha dor. – Baník Švermov 7:1